Hakkımızda

Uysal Otomasyon

34 yıllık tecrübe ve bilgimizle sizlere çözüm ortağı oluyoruz.

Uysal Otomasyon Bakım-Onarım yenilikçi ve çözüm odaklı alt yapısı,güçlü ve deneyimli teknik kadrosuyla emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Otomotiv sektöründe ve diğer sanayi kuruluşlarına bakım-onarım hizmetleri veren firmamız, çalışmalarını WCM mantığıyla etkili ve hızlı bir şekilde sonuçlandırmaktadır.

Bursa Eksantrik pres bakımı, Bursa hidrolik pres bakımı ve Otomasyon arıza ,revizyonu ve yeni yazılım plc,scada yazımları ,yıllar içerisinde kazanmış olduğumuz tecrübe ile orantılı olarak, en güçlü olduğumuz hizmet dalımızdır.

Periyodik bakım föyü hazırlama ve çeşitli yönetim sistemlerinde çalışmakta olan müşterilerimizin isteklerine tam uyum ile bakım faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz. Kavrama fren, hidrolik keçe, yağ kaçakları, elektrik arızaları, gibi genel arızalar öncelikli olarak giderilmekte, pres geometrik ayarları, paralellik ayarı, diklik ayarı, tabla aşınma ve tabla revizyonu, hidrolik sigorta, aşırı yük sigortası, balata ayarı ve kestirimci bakım faaliyetleri gibi prosedürlerin hepsine tam ve profesyonel olarak cevaplar vermekteyiz. Bakım yönetim sistemlerinde, TPM ve EFQM gibi dosyalama ve çalışılan fabrikanın bakım onarım ve revizyon işlerini yürüten ekibi ile uyumlu çalışma, hızlı reaksiyon gösterme, UYSAL OTOMASYON LTD ŞTİ  şirketinin en değerli vasıflarından bazılarıdır.

 

Misyon – Vizyon

Misyon ; Enerji ve üretim makinalarına sahip tüm sektörlere bakım- onarım- kurulum hizmetlerini uluslararası kalite standartlarında sunmak ve bu standartları sürekli iyileştirmek.

Vizyon ; Sürekli iyileştirme ve artan verimlilik yaklaşımlarımız doğrultusunda tüm paydaşlarımıza “DEĞER” katan bir kuruluş olmak.

İş Güvenliği Yaklaşımı

Kaynak tüketimi esnasında en büyük kaynağın “insan gücü” olduğunun bilincinde ve sorumluluğunu taşıyan bir yaklaşım ile, sağlıklı üretim sağlıklı bireyler ve doğal olarak bu dengeyi korumak için yapılacak hizmetlerin tümünde UYSAL OTOMASYON  ailesi olarak hizmet vermekteyiz. Bakım faaliyetleri ve tüm makina kurulum hizmetlerimiz “önce insan” prensibine dayandırılmaktadır.

Uysal Otomasyon LTD ŞTİ  Olarak Özel İmalat Makinaları Mekanik Bakım ve Revizyon İşleri ile Hizmetinizdeyiz.

Sektörel Anlamda, Bursa pres bakım firması olarakPres ArızaPres BakımPres Revizyon Eksantrik pres bakımı-Hidrolik pres bakımı-Eksantrik pres arıza-Hidrolik pres arıza -Otomasyon özel isteğe göre plc , scada yazılımı -Pres Hattı OtomasyonlarıRobotik OtomasyonOtomasyon Proje Yönetimleri ve sektörün gerektirdiği diğer hizmetleri alanlarında profesyonel partnerlerimizle birlikte, yüksek kalite ve performans garantisi ile sizlere sunuyoruz..

Bursa Otomasyon Proje Hazırlama
Bursa - Robotik Otomasyon Sistemleri

Misyonumuz; “Gelişen ve Büyüyen Ülkemizin,

Otomotiv  Yan Sanayi  Küçük ve Metal Sanayi bunun yanında Ar&Ge Geliştiren  ve ekonomi bel kemiği sektörlerimizin güvenilir partneri olmaktır. Bu kutlu ve zorlu yolculuklarında ihtiyaç duydukları otomasyon çözümlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde sunabilmektir.

Ücretiz Keşif

Problemleriniz firma prensibimiz gereği ücretsiz ekspertiz hizmetimiz kapsamında keşfi yapılır ve size detaylı olarak anlatılır. Maliyet analizi, süreci gibi birçok konuda bilgilendirme sağlıyoruz.

Uzman Ekip

Kendi alanlarında uzun yıllar tecrübe edinmiş, uzmanlaşmış kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Gerek mekanik gerekse elektrik konuların da yetişmiş personelimiz hizmet vermektedir. İşlerinizin zaman ve hacmine göre ekip sayısı değişmektedir.

Hızlı Problem Çözme

Zaman/ Maliyet yönetimini iyi biliyoruz ki esnaf olmamızın ve maliyetlerin ne denli çok olduğunun farkındayız. Doğru çözümlemeler ile zamanı minimize ederek maliyetlerinizi düşürmek için çabalıyoruz.

Düşük Maliyet

En düşük maliyet ve maksimum kalite esasına göre hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Kaldır at değil, milli servetin farkında olarak, makineleriniz güven ellerde.

Tüm Yurtiçi ve Yurtdışına Hizmet Anlayışı
Bursa Pres Tamir Bakım Otomasyon Revizyon Teknik Servisi

1):MONTAJ-DEMONTAJ

 Gelişen endüstriyel alanlarının yedek parça, kalıp ve pres alanlarını da büyütmesiyle; Hidrolik Pres, Transfer Pres, Eksantrik Preslerin yanı sıra bu preslerin,

  1. Montajı,
  2. Devreye Alma,
  3. Ölçüm ve Kontrol,
  4. Demontaj

işlemlerini ve işlemler dışında kalabilecek tüm çözümleri siz ihtiyaç sahiplerine sunmaktayız.

Bursa pres bakım Otomasyon Firması Olarak Hizmetinizdeyiz.

2)PERİYODİK BAKIM FAALİYETLERİ

 Önceden belirlenen bir periyotta, makine parçalarının bakım ve onarımlarının yapılmasıyla düzenli olarak makine üzerindeki bütün donanımlar gözden geçirilmekte ve tespit edilen arızalar giderilmektedir.

 Bu yöntemde arızanın çıkması beklenmez. Sisteme daha önceden periyodik olarak yapılan bakım neticesinde olası arızaların önüne geçilir.

 Tesis bakımı, planlı bakım programı ile en iyi şekilde gerçekleştirilir. Böyle bir program aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık periyotlarda neticelendirilir.

Tüm Yurtiçi ve Yurtdışına Hizmet Anlayışı
Bursa Pres Tamir Bakım Otomasyon Revizyon Teknik Servisi

3)ARIZA BAKIM FAALİYETLERİ

 Arıza bakım her an çıkabilecek arızalara reaksiyon gösterip, anında müdahaleyi gerektiren bir bakım anlayışıdır. Uzmanlık ve hız gerektiren bu bakım çeşidinde amaç, ihtiyaç sahiplerinin isteklerine yanıt verebilmek, tespit edilen sorunu öncelikli olarak ortadan kaldırarak makinelerinizin eskisinden de iyi bir faaliyet ortaya koymalarını sağlamaktır. Bu faaliyet kapsamında ani çıkabilecek arızalara ve problemlere karşı hazırlıklı olup uzman kadromuzla siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bursa Pres Tamir Bakım Otomasyon Teknik Servisi Olarak Hizmetinizdeyiz.

4):Pres Montaj ve Demontaj

Bizimle iletişime geçerek pres kurulum alanında en uygun fiyatlarla hizmet alabilirsiniz. Yüksek ton ağırlıklarına sahip olan pres montajı için de doğru adrestesiniz. Size bir telefon kadar yakınız. Aynı zamanda mail adresimize yazarak da fiyat teklifi alabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarından firmamızı takip ederek daha önceki çalışmalarımızı görebilir, fotoğrafları inceleyerek kararınızı verebilirsiniz.

2. El Pres Tedarik ve Danışmanlık

Pres alanındaki hizmetlerimiz sadece kurulum ve montaj ile sınırlı değil. Bütçesine uygun 2. el presleri tedarik etmek isteyenler bizimle iletişime geçebilir. Çok uygun fiyatlarla iş yerleri ve üretim tesisleri için en uygun preslerin hangileri olacağı yönünde danışmanlık hizmeti de veriyoruz. İstek ve taleplerinize uygun olarak hem yurt içinden hem de yurt dışından pres tedarikleri yapmaktayız. İstekleriniz doğrultusunda tedarik ettiğiniz preslerin kurulumunu da bize yaptırabilirsiniz.

Pres Devreye Alma

Hizmetlerimiz kendi içerisinde çeşitlilik arz ediyor. Bizimle iletişime geçip fiyat teklifi alabileceğiniz bir diğer hizmet alanı ise pres bakım, onarım ve revizyon hizmetlerini kapsamaktadır. Bu alanda da hiçbir yerde bulamayacağınız indirimli fiyatları sizlere sunuyoruz. Tıpkı kurulumda olduğu gibi bakım ve onarım hizmetlerimiz de 10 ile 5000 ton kapasiteye sahip presler için de geçerlidir. Revizyon hizmetlerimiz de tek bir marka ile sınırlı değildir. Sitemize girerek bakımını üstlendiğimiz tüm markaların listesine erişim sağlayabilirsiniz.

Tüm Yurtiçi ve Yurtdışına Hizmet Anlayışı Bursa Pres Tamir Bakım Otomasyon Revizyon Teknik Servisi 

5)Pres Periyodik Bakım Çizelgesi

Firmamız, sanayi araçlarının bakım analizlerini kalite çerçevesinde yürütmektedir. Sizler için pres periyodik kontrol hizmeti sağlayan firmamız alanında, kusursuz çalışma ekibi yer almaktadır.

Bunun için istediğiniz anda kontrol işlemlerini yürütmemiz, analizleri sağlamamız için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Kısa vakit çerçevesinde dikkatle işlem yapan firmamız, sizlere doğru ve kaliteli yöntemlerle hizmet vermektedir.

Çalışmalar sırasında daima titizlik gösteren firmamız, pres işlem uygulaması çerçevesinde uzmandır. Bunun için güvenilir işlemlerimizden yaralanabilmek yönünde periyodik kontrol listemizde sizlerde yer alabilirsiniz.

Pres Periyodik Bakım Zamanları

Uzmanlık belgeleri ile çalışma sunan firmamız, pres konusunda kontrol ve bakım için deneyimli personelle hizmet sağlamaktadır. Bundan dolayı hassaslık içeren pres işlemlerinin periyodik çalışmaları için firmamıza güvenerek, garantili hizmet alabilirsiniz.

İşlemin ya da yapılan çalışma aracının nitelikli olarak ve verimli bir çerçevede uygulaması için pres çözümlerine başvurulmalıdır. Pres bakım uygulamasında kaliteli hizmet veren firmamız, pres kontrol çalışmasında da aynı kaliteyi sunmaktadır.

Pres Periyodik Bakım Fiyatları

Hizmet anlayışıyla, profesyonel çalışma ve uygun maliyetli bakım, kontrol sağlayan firmamızı arayabilirsiniz. Kurumsallığı önemseyerek, pres uygulamalarını yapan firmamız, her işlem çerçevesinde doğru ekipmanla hizmet vermektedir.

Ayrıca pres periyodik çalışmaları çerçevesinde 7/24 en iyi analiz kontrollerini yapmaktadır. Dolayısıyla bunun gibi hizmetler için firmamızla bağlantıya geçerek, profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Bursa Pres Bakım Firması Olarak Hizmetinizdeyiz.

6):Eksantrik Pres Hattı Montajı 

Eksantrik pres veya eksantrik pres hatları montaj konusunda sayısız çalışmamız, tecrübeli ekiplerimiz sayesinde proje yönetim hassasiyeti ile yönetilmektedir. İnşaat temel işleri, geometrik ayarlar, zemin ve bağlantı ayaklarının hazırlanması, pano işçilik , tava ve kablo işçiliği gibi çalışmalar bu hassas çalışmaların sadece bir kaçıdır. Mono blok halinde Gantryy sistemleri ile tek parça olarak preslerin montajı yapılabildiği gibi, tavan vinç ve yükseklikleri uygun olmayan veya çeşitli sebepler ile  parça pres montajı tercih edilmiş projelerde de ekonomik ve kaliteli çözümler sunuyoruz. Pres taşıma ve montaj işlerinde deneyimli ve hassas çalışmalar yapan şirketimiz ilgili kişi departmanı ile irtibat kurun.

Tüm Yurtiçi ve Yurtdışına Hizmet Anlayışı

Bursa Pres Tamir Bakım Kurulum Otomasyon Revizyon Teknik Servisi

7):Hidrolik Pres Hattı Montajı

Hidrolik pres montajlarında genel de karşılaşılan en büyük problem zemin ve zemine bağlanmış olan makinanın geometrik ayarlarının ve diklik ayarlarının iyi yapılamaması ve sabitleme veya vibrasyon önleme çalışmalarının yetersiz veya eksik olmasıdır. Bu konuda teknik ekipman ve teknoloji anlamında üst düzey cihazlar ile, bazen daha ilkel ama daha kesin sonuçlar veren çalışmaların tümünü yapabilecek ve bu çalışmaların nerede en iyi sonuç verdiğini bilecek tecrübeli bir montaj ekibi ile çalışmanızı istiyoruz. UYSAL OTOMASYON  ailesi olarak müşterilerimiz bu konuda bizden destek ve danışmanlık istediklerinde memnuniyetle konuya eğilmekteyiz ve müşterilerimizin yeni makinalarını birlikte en ideal sürelerde uygun maliyetler ile devreye alıp teslim etmekteyiz.

Bursa Pres Bakım Firması Olarak Hizmetinizdeyiz.

 

 

 

İLETİŞİM İÇİN : 05363900622 / 05397717779

Partnerlerimiz

Top