Eksantrik Pres Bakım

Uysal Otomasyon olarak, Eksantrik Pres Bakım, Arıza, Revizyon ve Planlama hizmetleri veriyoruz. Çalışmalarımızda müşterilerimizin ”Sıfır İş Kazası” sloganı ile kalitelerine kalite katmayı hedefliyoruz.

 • Eksantrik Pres Alımlarını ve Eksantrik Pres Hattı Projelerini gerçekleştiriyoruz.
 • Eksantrik Pres Arıza Tespitleri ve Masraf Tespitlerini Gerçekleştiriyoruz.
 • Hidrolik Yenilemeleri, Pano Yenilemeleri, Yeni Pano Tasarım-Üretim ve Montajını Gerçekleştiriyoruz.
 • Eksantrik Presler için Emniyet Sistemleri Oluşturuyoruz.
 • Eksantrik Pres Yağ,Keçe  ve Filtre Değişimlerini Gerçekleştiriyoruz.
 • Uzman Ekip
 • Kendi alanlarında uzun yıllar tecrübe edinmiş, uzmanlaşmış kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Gerek mekanik gerekse elektrik konuların da yetişmiş personelimiz hizmet vermektedir. İşlerinizin zaman ve hacmine göre ekip sayısı değişmektedir.

Bursa Pres Arıza – Eksantrik Pres – Bursa Pres Bakım –

Pres Tamir

Bursa Eksantrik Pres Bakım
Eksantrik Pres Bakım
Pres Bakım - Pres Arıza
 • Eksantrik Pres Alımları ve Eksantrik Pres Hattı Kurulum Projelerini gerçekleştirirken mutlaka bir otomasyon firması ile çalışılmasını tavsiye ediyoruz.Bu sayede Eksantrik Pres Arıza Tespitleri ve Masraf Tespitlerini en kısa zamanda çıkarabilir, vakit ve nakit anlamda tasarruf yapabilirsiniz.Eksantrik Preslerde çoğunlukla yaşanan ve teknik müdahale isteyen konular; Hidrolik Yenilemeleri, Pano Yenilemeleri, Yeni Pano Tasarım-Üretim ve Montajını şeklindedir bu ve bunun gibi işlemleri otomasyon firmaları aracılığı ile kolayca çözebilirsiniz.Günümüzde büyük önem arz eden işçi güvenliği bu alanda hassasiyetini oldukça üst seviyeye çıkarır. Uysal Otomasyon olarak eksantrik presler için emniyet sistemleri geliştiriyor ve periyodik bakımlarını Bursa ve Çevre İllerde  gerçekleştiriyoruz.Eksantrik Preslerin Yağ ,Keçe,Rulman, Filtre ,Balata Değişimlerini Gerçekleştiriyoruz.EKSANTRİK PRES NEDİR ÇALIŞMA PRENSİBİKavrama milinden aldığı dönme hareketini dişliler vasıtasıyla krank miline aktarır. Krank milinin dönmesi ile biyel kolu krank milinin eksantrik kaçıklığı kadar doğrusal hareket yapar. Eksantrik dişlilerin konstrüksiyon yapısına göre preste istenen hız elde edilir. Bu hız ayarı pres imalatı sırasında, presin kullanılma amacına göre istenen slayt hızı da göz önüne alınarak ayarlanır.Biyel Kolu:Eksantrik mildeki dönme hareketini, eksantrik milin eksen kaçıklığı kadar doğrusal harekete çevirir. Volan ağırlığının yeterli bulunmadığı,ya da konstrüksiyon olarak makul değerlerin dışına taşıldığı durumlarda, angrenaj sistemi devreye girer.Yani; bir veya birkaç kademe dişli grubu yardımıyla, güç-devir ilişkisi ayarına gerek vardır.H Tipi Eksantrik Presler:Kendi içerisinde, dört biyelli; iki biyelli ve tek biyelli olarak çalışma hassasiyeti anlamında sıralanabilir.C Tipi Eksantrik Presler:

  Bunlar koçlarının uç noktadan da yataklanması durumuna göre 8 veya 6 kızaklı,gövdeye ek bir kızak elemanıyla bağlanan Prizmatik kızaklı, klasik gövdede kızaklamalı öncelik sırasıyla yandan volanlı ve arkadan volanlı tabir edilen bir sıralama içerisinde tercih edilmelidir.

   

  Pres Bakım ve Otomasyon Hizmetlerimizi Yurt dışı ,Bursa ve Çevre İllere Vermekteyiz.Müşteri Memnuniyeti Önceliğimiz.

  Misyonumuz; “Gelişen ve Büyüyen Ülkemizin,

  Otomotiv  Yan Sanayi  Küçük ve Metal Sanayi bunun yanında Ar&Ge Geliştiren  ve ekonomi bel kemiği sektörlerimizin güvenilir partneri olmaktır. Bu kutlu ve zorlu yolculuklarında ihtiyaç duydukları otomasyon çözümlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde sunabilmektir.

Bursa Pres Bakım Arıza – Eksantrik Pres –  Pres Bakım –

Pres Tamir-

Pres Revizyon-Pres kurulum 

BİR TELEFON KADAR YAKINIZ İLETİŞİM : 05397717779/05363900622