by uysal uysal Yorum yapılmamış

 

 

 

Metal İşleme Makinaları Mekanik Bakım ve Revizyon

Mekanik bakım ve periyodik bakım konularında, 33 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Pres Bakım, Hidrolik ve Eksantrik preslerde kestirimci bakım, pnömatik ve hidrolik makina ekipmanlarının genel bakımı, değişim gerektiren parçaların imalatı ve tespiti, iyileştirme ve diğer değişle revizyon faaliyetlerine uyumlu bir dosyalama ve raporlama fayda sağladığımız ve çalıştığımız kurumlara “DEĞER KATAN” sonuçlar elde ettiğimiz konuların sadece bir miktarıdır.

Bursa Eksantrik pres bakımı, Bursa hidrolik pres bakımı ve Otomasyon arıza ,revizyonu ve yeni yazılım plc,scada yazımları ,yıllar içerisinde kazanmış olduğumuz tecrübe ile orantılı olarak, en güçlü olduğumuz hizmet dalımızdır.

Periyodik bakım föyü hazırlama ve çeşitli yönetim sistemlerinde çalışmakta olan müşterilerimizin isteklerine tam uyum ile bakım faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz. Kavrama fren, hidrolik keçe, yağ kaçakları, elektrik arızaları, gibi genel arızalar öncelikli olarak giderilmekte, pres geometrik ayarları, paralellik ayarı, diklik ayarı, tabla aşınma ve tabla revizyonu, hidrolik sigorta, aşırı yük sigortası, balata ayarı ve kestirimci bakım faaliyetleri gibi prosedürlerin hepsine tam ve profesyonel olarak cevaplar vermekteyiz. Bakım yönetim sistemlerinde, TPM ve EFQM gibi dosyalama ve çalışılan fabrikanın bakım onarım ve revizyon işlerini yürüten ekibi ile uyumlu çalışma, hızlı reaksiyon gösterme, UYSAL OTOMASYON LTD ŞTİ  şirketinin en değerli vasıflarından bazılarıdır.

 

Uysal Otomasyon LTD ŞTİ  Olarak Özel İmalat Makinaları Mekanik Bakım ve Revizyon İşleri ile Hizmetinizdeyiz.

Hidrolik prensibi ağırlıklı olarak kullanılan makinalar, pnömatik makinalar, sıkıştırma ve açma yapan özel imalatlar, dönen makine parçaları, yumuşak ve sert metallerin birbiri ile çalıştığı ve aşınmanın çok olduğu makinalar gibi çeşitli mekanik bakım gerektiren makinalarda keşif hizmeti, makinanın çalışma prensibinin anlaşılmasından sonra bakım ve revizyon hizmeti tarafımızdan verilmektedir.

Beyaz eşya sektörü, savunma ve havacılık sektörü, demir yolları ve vagon imalatı yapan kamu ve özel kuruluşlara bakım teklifleri ve çalışmaları yapmaktayız. Beyaz eşya ve elektronik üreticilerine bakım konularında destek vermekte, mühendis kadromuz ve deneyimli kadromuz bakım onarım faaliyetlerine hızlı sonuçlar ile cevap vermekteyiz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir